Συνδεθείτε μαζί μας

Παμπαίδων Β’


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΕΣΧΘ 2018-19

1η Αγωνιστική (17-18/11/2018)
ΠΑΟΚ 1 – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΠΑΟΚ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 10-19
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 12-23
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΧΑΝΘ 21-19
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 26-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ 0-10

2η Αγωνιστική (24-25/11/2018)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ 1 0-10
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΠΑΟΚ 2 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 12-18
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 18-19
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 27-20
ΑΡΗΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 31-10

3η Αγωνιστική (1-2/12/2018)
ΠΑΟΚ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 28-11
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ –ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 24-23
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΧΑΝΘ 21-31
ΠΑΟΚ 1 – ΑΡΗΣ 16-28

4η Αγωνιστική (αναβολή)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΠΑΟΚ 2 16-13
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 24-28
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 30-21
ΑΡΗΣ –ΧΑΝΘ 33-19

5η Αγωνιστική (15-16/12/2018)
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΑΟΚ 1 29-20
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 19-29
ΧΑΝΘ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 20-22
ΠΑΟΚ 2 –ΑΡΗΣ 14-32

6η Αγωνιστική (22-23/12/2018)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 14-35
ΠΑΟΚ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 21-22
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΧΑΝΘ 20-28
ΑΡΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 22-20

7η Αγωνιστική (12-13/01/2019)
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ 1 27-16
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΑΟΚ 2 26-9
ΧΑΝΘ – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 25-15
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΡΗΣ 16-21

8η Αγωνιστική (19-20/01/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΝΘ 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 31-15
ΠΑΟΚ 2- ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 19-22
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 12-28
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-10
ΑΡΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 31-24

9η Αγωνιστική (26-27/01/2019)
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 1 32-27
AΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 2 14-15
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 18-7
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΡΗΣ 20-22

10η Αγωνιστική (2-3/02/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 25-31
ΠΑΟΚ 2 – ΧΑΝΘ 32-33
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 24-9
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 21-14
ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0

11η Αγωνιστική (9-10/02/2019)
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ –
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ 1 10-0
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 2 29-14
ΧΑΝΘ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 24-18
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 31-9
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ 22-26

12η Αγωνιστική (16-17/02/2019)
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΠΑΟΚ 1 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ 2 28-24
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 21-8
ΧΑΝΘ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 13-17
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 8-22
ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0

13η Αγωνιστική (23-24/02/2019)
ΠΑΟΚ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΠΑΟΚ 2 – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 16-13
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 20-13
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΑΝΘ 25-18
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ 24-29

14η Αγωνιστική (2-3/03/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ 2 0-10
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 15-27
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 23-19
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 28-12
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 1 34-20

15η Αγωνιστική (16-17/03/2019)
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΠΑΟΚ 2 – ΠΑΟΚ 1 33-22
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 20-22
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-10
ΧΑΝΘ – ΑΡΗΣ 29-27

16η Αγωνιστική (30-31/03/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 18-20
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 27-22
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ 30-20
AΡΗΣ – ΠΑΟΚ 2 28-18

17η Αγωνιστική (6-7/04/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΑΟΚ 1 31-22
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΑΟΚ 2 20-18
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΧΑΝΘ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 27-19
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ 24-27

18η Αγωνιστική (13-14/04/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 20-25
ΠΑΟΚ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 16-25
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΧΑΝΘ 0-10
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21-33
ΑΡΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 29-16

19η Αγωνιστική (20-21/04/2019)
ΧΑΝΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 1 15-28
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ 2 22-11
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 26-21
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΑΚΕΔΩΝ 10-0
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ 24-31

20η Αγωνιστική (4-5/05/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-10
ΠΑΟΚ 1 – ΧΑΝΘ 28-38
ΠΑΟΚ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 37-22
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 23-24
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 0-10
ΑΡΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 33-27

21η Αγωνιστική (11-12/05/2019)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-0
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 1 31-13
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 2 36-11
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 22-30
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 21-18
ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΡΗΣ 0-10

22η Αγωνιστική (18-19/05/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ
ΠΑΟΚ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 32-27
ΠΑΟΚ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 20-29
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΧΑΝΘ 27-30
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 21-36
ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 23-20

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΕΣΧΘ 2018-19

  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ
1 ΑΡΗΣ 42 22 21 1 545-375
2 ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 38 22 19 3 496-294
3 ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 34 22 17 5 469-342
4 ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 32 22 15 6 439-337
5 ΧΑΝΘ 32 22 16 6 512-410
6 ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 24 22 12 10 379-377
7 ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 20 22 10 12 400-419
8 ΠΑΟΚ 1 15 22 8 14 408-474
9 ΠΑΟΚ 2 14 22 7 15 375-445
10 ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 7 22 4 18 312-495
11 ΜΑΚΕΔΩΝ 0 20 20 0-200
12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡ. 0 20 20 0-200