Συνδεθείτε μαζί μας

Παμπαίδων Β’ 2019-20

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1η αγωνιστική (30/11 – 1/12/2019)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Άρης
ΧΑΝΘ – ΑΕΠ Πανόραμα
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Ρ Ε Π Ο

 2η αγωνιστική (7-8/12/2019)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Άρης – ΧΑΝΘ
ΑΕΠ Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής
ΠΑΟΚ – Ρ Ε Π Ο

3η αγωνιστική (14-15/12/2019)
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ – Απόλλων Σταυρούπολης
Ορφέας Σουρωτής – Άρης
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Πανόραμα
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Ρ Ε Π Ο

4η αγωνιστική (21-22/12/2019)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ
Απόλλων Σταυρούπολης – Ορφέας Σουρωτής
Άρης – ΠΑΟΚ
ΑΕΠ Πανόραμα – Ρ Ε Π Ο

5η αγωνιστική (11-12/01/2020)
ΧΑΝΘ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΕΠ Πανόραμα – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Ρ Ε Π Ο

6η αγωνιστική (18-19/01/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Ορφέας Σουρωτής
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 –ΧΑΝΘ
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΕΠ Πανόραμα
Άρης – Ρ Ε Π Ο

7η αγωνιστική (25-26/01/2020)
ΠΑΟΚ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
Ορφέας Σουρωτής – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Άρης – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – Ρ Ε Π Ο

8η αγωνιστική (1-2/02/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΕΠ Πανόραμα
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Ορφέας Σουρωτής
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Άρης
Απόλλων Σταυρούπολης – Ρ Ε Π Ο

9η αγωνιστική (8-9/02/2020)
Άρης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΕΠ Πανόραμα – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΠΑΟΚ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ –Ρ Ε Π Ο

10η αγωνιστική (15-16/02/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Απόλλων Σταυρούπολης
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ρ Ε Π Ο

11η αγωνιστική (22-23/02/2020)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
Απόλλων Σταυρούπολης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Άρης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ
Ορφέας Σουρωτής – Ρ Ε Π Ο

12η αγωνιστική (7-8/03/2020)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
Άρης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΑΕΠ Πανόραμα – ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Ρ Ε Π Ο

13η αγωνιστική (14-15/03/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Απόλλων Σταυρούπολης
ΧΑΝΘ – Άρης
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΠ Πανόραμα
ΠΑΟΚ – Ρ Ε Π Ο

14η αγωνιστική (21-22/03/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Απόλλων Σταυρούπολης  – ΧΑΝΘ
Άρης – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΠ Πανόραμα – ΠΑΟΚ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Ρ Ε Π Ο

15η αγωνιστική (28-29/03/2020)
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Σταυρούπολης
ΠΑΟΚ – Άρης
ΑΕΠ Πανόραμα – Ρ Ε Π Ο

16η αγωνιστική (4-5/04/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΧΑΝΘ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής
Απόλλων Σταυρούπολης – ΠΑΟΚ
Άρης –ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Ρ Ε Π Ο

17η αγωνιστική (11-12/04/2020)
Ορφέας Σουρωτής – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΧΑΝΘ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΠ Πανόραμα – Απόλλων Σταυρούπολης
Άρης – Ρ Ε Π Ο

18η αγωνιστική (25-26/04/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 –  ΠΑΟΚ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Ορφέας Σουρωτής
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας –  ΑΕΠ Πανόραμα
Απόλλων Σταυρούπολης – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – Ρ Ε Π Ο

19η αγωνιστική (9-10/05/2020)
ΑΕΠ Πανόραμα – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΠΑΟΚ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Άρης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Απόλλων Σταυρούπολης – Ρ Ε Π Ο

20η αγωνιστική (16-17/05/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Άρης
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 –  ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Απόλλων Σταυρούπολης
ΧΑΝΘ –Ρ Ε Π Ο

 21η αγωνιστική (23-24/05/2020)
Απόλλων Σταυρούπολης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
Άρης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΠΑΟΚ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Ορφέας Σουρωτής –  ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ρ Ε Π Ο

22η αγωνιστική (30-31/05/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – ΑΕΠ Πανόραμα
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ
Ορφέας Σουρωτής – Ρ Ε Π Ο

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΕΣΧΘ 2019-20

  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ
1 Άρης            
2 ΑΕΣΧ Πυλαίας            
3 ΑΕΠ Πανόραμα            
4 Απόλλων Σταυρ.            
5 ΠΑΟΚ            
6 ΧΑΝΘ            
7 Ορφέας Σουρωτής            
8. ΑΟΔ Θερμαϊκού 1            
9 ΑΟΔ Θερμαϊκού 2            
10 Eurolamp Φοίβος 1            
11 Eurolamp Φοίβος 2