Συνδεθείτε μαζί μας

Παμπαιδων Α’ 2019-20

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΕΣΧΘ 2019-20

1η Αγωνιστική (2-3/11/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 29-8
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 21-13
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (αναβολή)
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ 29-20
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25-30
Ρεπό: ΑΡΗΣ

2η Αγωνιστική (9-10/11/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 9-39
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 16-28
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 11-20
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 34-21
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ 8-47
Ρεπό: ΧΑΝΘ

3η Αγωνιστική (23-24/11/2019)
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 33-6
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 32-14
ΠΑΟΚ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 23-22
ΑΡΗΣ – ΧΑΝΘ 29-18
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27-6
Ρεπό: ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

4η Αγωνιστική (30-1/12/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 15-39
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 23-19
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 19-30
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ 22-28
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΧΑΝΘ 9-35
Ρεπό: ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

5η Αγωνιστική (7-8/12/2019)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 33-13
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 20-30
ΑΡΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 31-11
ΧΑΝΘ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21-25
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (αναβολή)
Ρεπό: ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

6η Αγωνιστική (14-15/12/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΑΟΚ 29-23
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 29-31
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ 13-37
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΧΑΝΘ 21-21
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 15-29
Ρεπό: ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

7η Αγωνιστική (21-22/12/2019)
ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 30-9
ΠΑΟΚ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 (αναβολή)
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 36-23
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 28-13
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 38-13
Ρεπό ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

8η Αγωνιστική (11-12/1/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΧΑΝΘ 16-31
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΡΗΣ 24-25
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΑΟΚ 19-16
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21-32
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 2-14
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

9η Αγωνιστική (18-19/1/2020)
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 30-15
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 19-20
ΑΡΗΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 33-23
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ (αναβολή)
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28-18
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

10η Αγωνιστική (25-26/1/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 21-33
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 18-19
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΧΑΝΘ 31-20
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΡΗΣ 25-29
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 28-13
Ρεπό: ΠΑΟΚ

11η Αγωνιστική (1-2/2/2020)
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 31-15
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 14-18
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 22-19
ΧΑΝΘ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 29-20
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

12η Αγωνιστική (8-9/2/2020)
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 23-35
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 12-26
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 23-15
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 25-19
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 22-16
Ρεπό: ΑΡΗΣ

13η Αγωνιστική (15-16/2/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 27-9
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 31-18
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 27-16
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14-19
ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 36-11
Ρεπό: ΧΑΝΘ

14η Αγωνιστική (22-23/2/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 15-29
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 18-28
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ 20-21
ΧΑΝΘ – ΑΡΗΣ 26-37
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0-10 (α.α.)
Ρεπό: ΑΕΠ Πανόραμα

15η Αγωνιστική (7-8/3/2020)
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 37-11
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 16-26
ΠΑΟΚ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 35-26
ΑΡΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 30-17
ΧΑΝΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 41-16
Ρεπό: ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

16η Αγωνιστική (14-15/3/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 2
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

17η Αγωνιστική (21-22/3/2020)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΡΗΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

18η Αγωνιστική (28-29/3/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΡΗΣ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
Ρεπό: ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

19η Αγωνιστική (4-5/4/2020)
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΠΑΟΚ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

20η Αγωνιστική (11-12/4/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΧΑΝΘ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΡΗΣ
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

21η Αγωνιστική (9-10/5/2020)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΧΑΝΘ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΡΗΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΠΑΟΚ

22η Αγωνιστική (16-17/5/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΧΑΝΘ 39-20
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 

  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ +/-
1 Άρης 26 13 13 421-227 194
2 ΑΕΣΧ Πυλαίας 2 24 14 12 2 355-220 135
3 ΑΕΠ Πανόραμα 20 12 10 2 299-234 65
4  Eurolamp Φοίβος 2 20 13 10 3 374-244 130
5 Eurolamp Φοίβος 1 14 12 7 5 305-234 71
6 ΧΑΝΘ 12 13 6 7 321-323 -2
7 ΠΑΟΚ 11 12 5 1 6 291-271 20
8 Απόλλων Καλαμαριάς 6 12 3 9 160-331 -171
9 Πόντιοι Κιλκίς 5 12 2 1 9 200-259 -59
10 ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 12 1 11 230-368 -138
11 ΑΕΣΧ Πυλαίας 1 0 14 0 14 196-431 -235