Συνδεθείτε μαζί μας

Παμπαιδων Α’ 2019-20

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΕΣΧΘ 2019-20

1η Αγωνιστική (2-3/11/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 29-8
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 21-13
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (αναβολή)
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ 29-20
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25-30
Ρεπό: ΑΡΗΣ

2η Αγωνιστική (9-10/11/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 9-39
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 16-28
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 11-20
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 34-21
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ 8-47
Ρεπό: ΧΑΝΘ

3η Αγωνιστική (23-24/11/2019)
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΡΗΣ – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

4η Αγωνιστική (30-1/12/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΧΑΝΘ
Ρεπό: ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

5η Αγωνιστική (7-8/12/2019)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΑΡΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΝΘ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

6η Αγωνιστική (14-15/12/2019)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΑΟΚ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΧΑΝΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Ρεπό: ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

7η Αγωνιστική (21-22/12/2019)
ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΠΑΟΚ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

8η Αγωνιστική (11-12/1/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΡΗΣ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

9η Αγωνιστική (18-19/1/2020)
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΑΡΗΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

10η Αγωνιστική (25-26/1/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΧΑΝΘ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΡΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Ρεπό: ΠΑΟΚ

11η Αγωνιστική (1-2/2/2020)
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΧΑΝΘ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

12η Αγωνιστική (8-9/2/2020)
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
Ρεπό: ΑΡΗΣ

13η Αγωνιστική (15-16/2/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΧΑΝΘ

14η Αγωνιστική (22-23/2/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – ΑΡΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
Ρεπό: ΑΕΠ Πανόραμα

15η Αγωνιστική (7-8/3/2020)
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΠΑΟΚ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

16η Αγωνιστική (14-15/3/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 2
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

17η Αγωνιστική (21-22/3/2020)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΡΗΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

18η Αγωνιστική (28-29/3/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΡΗΣ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
Ρεπό: ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

19η Αγωνιστική (4-5/4/2020)
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΠΑΟΚ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

20η Αγωνιστική (11-12/4/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΧΑΝΘ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΡΗΣ
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ
Ρεπό: Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

21η Αγωνιστική (9-10/5/2020)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
ΧΑΝΘ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΑΡΗΣ – Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΠΑΟΚ

22η Αγωνιστική (16-17/5/2020)
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 

  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ +/-
  Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ 1 4 2 2 49-29 20
  ΑΕΣΧ Πυλαίας 2 4 2 2 68-17 51
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡ. 2 2 1 1 38-72 -34
  ΠΑΟΚ 2 2 1 1 50-54 -4
  ΑΕΠ Πανόραμα 2 1 1 34-21 13
  ΑΡΗΣ 2 1 1 47-8 39
  Eurolamp ΦΟΙΒΟΣ 2 2 1 1 20-11 9
  ΑΕΣΧ Πυλαίας 1 0 1 1 25-30 -5
  ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ 0 2 2 24-41 -17
  ΧΑΝΘ 0 1 1 20-29 -9
  ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 0 2 2 24-57 -33